Debreceni Református Kollégium Általános Iskolája
cím4026 Debrecen,Péterfia 1-7.
tel+36 52 614 893
fax+36 52 534 607
e-mail
OM azonosító 031110
Egyéni Sakk Diákolimpia

Hétvégén rendezték megyénkben az egyéni Sakk Diákolimpiát, melyre iskolánkból négy tanulónak sikerült bejutnia a városi versenyről.

S ha már ott voltak, kihozták a lehetőségekből a maximális kihozhatót, hiszen Bíró Csilla korosztályát száz százalékkal megnyerte, így megye bajnok lett. Hasonlóan teljesített nővére Bíró Beáta, aki szintén megverte a mezőnyt és ő is aranyéremnek örülhetett. A legizgalmasabb verseny, mint általában, a fiúk 10 éves korosztályában történt, ahol két fiatalemberünk indult, s ha már ott voltak, akkor el is hozták az első két helyet: Berényi Krisztián lett a bajnok, míg Gajdács Jonatán második lett.  Mind a négyen jogot szereztek arra, hogy képviseljék iskolánkat az Országos Diákolimpián, gratulálunk nekik, szüleiknek.

Mester Gyula

Programok
Ebben a hónapban nincsenek programok.
Iskolaorvos

Név: Dr. Józsa Tibor

Tel:

Rendelési idő: Páros héten Csütörtök: 8:00-12:00-ig.

Helye: Debrecen, Füvészkert u. 4.

Iskolavédőnő

Név: Koncz Judit

Tel: -

Védőnői fogadóóra: Hétfő 8:00-10:00-ig

Helye: Az iskolában; Péterfia 1-7. tetőtér 002-es szoba

Ellátás helye: Debrecen, Füvészkert u. 4. szám alatti iskola-egészségügyi rendelő

Ellátás ideje: Páros héten Csütörtök 8:00-14:00-ig