Őszi sportnap

Aktuális Hírek

Szeptember 19-én a felső tagozatosok számára megrendeztük a hagyományos őszi sportnapot.

Napsütéses szép időben az egész felső tagozat a szabadban, mozgással töltötte a napot.

Az ötödik évfolyamosok kisétáltak a Nagyerdőre, látogatást tettek a Botanikus kertbe, jót játszottak a Szigetkék Játszóparkban, majd visszasétáltak az iskolába.

A 6 – 7 – 8. évfolyamaink lelkes kísérőikkel, tanárokkal és segítő szülőkkel kerékpártúrára indultak.

A 6. évfolyam először a Zeleméri templomromhoz kerekezett. Ezt követően a Felsőjózsai Református Templom udvarán található játszóteret vették birtokukba és itt fogyaszthatták el a gyülekezeti tagok jóvoltából a frissen készült finom lángosokat. Hazaindulás előtt még hűsítő fagyizásra is volt lehetőségük.

A 7-8. évfolyamok közel 20 km kerekezés után érkeztek a Hajdúsámson és Nyíradony közé eső TB-Ranchra. Kis pihenő után „tanyaolimpián” mérték össze erejüket a párhuzamos osztályok és betekinthettek a Ranch életébe.

A sok mozgás közben jól megéhezett a csapat. Mindenkinek jól esett a hamburger-és a sült krumpli, amit ebédre kaptak.

Fáradtan, de sok-sok élménnyel gazdagodva térhettek haza a sportnap résztvevői.

kép 5 / 28