Torna Diákolimpia B kategóriás fiú megyei döntője

Hírek

2020. január 11-én, a Torna Diákolimpia B kategóriás fiú megyei döntőjén iskolánk három csapattal indult. A következő eredmények születtek:I. korcsoport csapat:2. Debreceni Református Kollégium Általános Iskolájának  „A” csapataA csapat tagjai: Szilágyi Gergő, Hatvani Dávid, Kósa Levente, Bacsa Benedek, Csehi Botond, Szarvas Kamuti Mátyás3. Debreceni Református Kollégium Általános Iskolájának „B” csapataA csapat tagjai: Berényi Ádám, Dobos Dávid, László Vilmos Ferenc, Peltekián Zsombor, Szabadi Gergely, Varró BalázsEgyéniben:6. Szarvas Kamuti Mátyás II. korcsoport csapat:1. Debreceni Református Kollégium Általános IskolájaA csapat tagjai: Keczán Simon Sámuel, Gregus Ábel, Peltekián Kristón, Kovács Bence, Lakatos Levente, Molnár KristófEgyéniben:4. Molnár Kristóf, 8. Lakatos LeventeFiú csapataink továbbjutottak az országos elődöntőbe.Felkészítőjük: Ladányi Zoltán