Tudnivalók az iskolakezdésről

Aktuális

Kedves Szülők és Gyerekek!
Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által kiadott, a járványügyi készenlét idején alkalmazandó eljárásrendet követve tájékoztatjuk Önöket / Titeket az iskolakezdésre vonatkozó járványügyi protokollról:2020. szeptember 1-jén hagyományos módon indítjuk a tanévet.Tanévnyitó ünnepi istentiszteletet csak az első osztályosoknak tartunk, a gyerekeket és szüleiket reggel 8.50-re várjuk a Nagytemplomba. A szülőknek a maszk viselése kötelező.A többi évfolyam tanulói reggel 7.45-ig érkezzenek be az iskolába és osztálytermükben foglaljanak helyet, nem kell ünneplő ruhában jönni. A tanulók számára a maszk viselése lehetséges, de nem kötelező. Az iskolába lépéskor, a kihelyezett kézfertőtlenítők használata kötelező. A vírus elleni védekezés további iskolai szabályairól az osztályfőnökök tájékoztatják a tanulókat. A szülők csak a portáig kísérhetik a gyerekeket (amennyiben szükséges), a folyosóra és a tantermekbe nem léphetnek be. Az iskola területén a szülők számára a maszk viselése kötelező.Intézményünket kizárólag egészséges, tüneteket nem mutató tanuló látogathatja. Amennyiben a szülők gyermeküknél tüneteket észlelnek, gondoskodjanak orvosi vizsgálatról. A szülő köteles az iskolát értesíteni, ha a gyermeknél koronavírus-gyanú vagy igazolt fertőzés van. Újabb intézkedésekről tájékoztatjuk Önöket.

Baranyai Éva     
igazgató