A felső tagozatosok őszi sportnapja

Aktuális Hírek

Szeptember 9-én ragyogó napsütésben felkerekedtek felsős osztályaink, hogy ezt a napot ne az iskolapadban, hanem a friss levegőn, sok-sok mozgással töltsék el.

Kis felsőseink, az ötödik évfolyamosok kisétáltak a Nagyerdőre , ahol a játszótereket vették birtokba. 

A hatodikosok kerékpárral indultak a Zeleméri templomromhoz, majd a Józsa Grundon mindenki kedvére választhatott a bőséges sportolási lehetőség közül. A fiúk kifogyhatatlan energiával rúgták a focit a műfüves pályákon, volt lehetőség strandröplabdázni, kondiparkozni, pingpongozni, csocsózni, tollaslabdázni, társasjátékozni.

A 7-8. évfolyamosok kb. 20 km kerékpározás után érték el úti céljukat, a Hajdúsámson-Nyíradony közt található TB Ranchot. Tanyabemutatón, szekerezésen vehettek részt és további sportolási lehetősége volt azoknak, akik még nem fáradtak el.

Voltak, akik könnyebben és voltak, akik sok verejték árán, de teljesítették a kerékpártúrát. 

 Mindenki számára élménydús volt ez a nap!