Téli szünidei felügyelet

Aktuális Hírek

Tisztelt Szülők!

Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata a debreceni lakóhelyű általános iskolás gyermekek téli szünidei felügyeletét Debrecen Megyei Jogú Város Gyermekvédelmi Intézménye szervezésében 2021. december 22. és 2021. december 31. között biztosítja a Debreceni Bocskai István Általános Iskolában (4029 Debrecen, Munkácsy Mihály u. 4.).

A téli szünidei gyermekfelügyelet rendelkezésre áll az egyházi és civil szervezetek által fenntartott általános iskolák – debreceni lakóhellyel rendelkező – tanulói számára is.

A szülők a kérelmeket a www.gyervi.hu weboldalon, a szünidei gyermekfelügyelet menüpontban tudják benyújtani 2021. november 23. és november 29. között. Az étkezéssel összefüggő évvégi informatikai átállás miatt november 29. után nincs lehetőség pótjelentkezés benyújtására.