Világbajnoki ezüstérem

Aktuális Hírek

Világbajnoki ezüstérem: iskolánk 7. b osztályos tanulói, Karasszon Luca és Tokaji Fruzsina az október 27-30. között a svájci Lausanne- ban rendezett IPSF Rúdsport és Légtornász Világbajnokságon, a sportág legrangosabb versenyén képviselték hazánkat és városunkat, ahol a zsűrit elkápráztatva a dobogó második fokára állhattak fel. A korábbi magyar bajnokok korcsoportjukban nagyon magas pontszámot értek el, és mindössze 0,3 ponttal maradtak le az előző évi világrekordtól, de majdnem tíz egész ponttal javították idei legjobb eredményüket, ezzel történelmet írva a sportág hazai történetében.

Fantasztikus teljesítmény van a lányok mögött, elképesztő kitartás, tehetség és alázat kell egy ilyen teljesítményhez. Büszkék vagyunk Rátok és szívből gratulálunk az ezüstéremhez!

IMG_4156

kép 1 / 11