Tájékoztatás a 2023. évi tavaszi gyermekfelügyeletről

Aktuális Hírek

Tisztelt Szülők!

Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata a debreceni lakóhelyű általános iskolás gyermekek tavaszi szünidei felügyeletét Debrecen Megyei Jogú Város Család- és Gyermekjóléti Központja szervezésében 2023. április 6-án és 2023. április 11-én biztosítja a Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában (4031 Debrecen, Angyalföld tér 4. ).

A tavasz szünidei gyermekfelügyelet rendelkezésre áll az egyházi és civil szervezetek által fenntartott általános iskolák – debreceni lakóhellyel rendelkező – tanulói számára is.

A szülők a kérelmeket a www.debrecenicsaladsegito.hu weboldalon, a szünidei gyermekfelügyelet menü pontban tudják benyújtani 2023. március 13. és március 24. között.