ENGLISH PLUS országismereti levelezőverseny

Aktuális Hírek

Lezárult a 2022/2023-as országos ENGLISH PLUS országismereti levelezőverseny, melyen Budapest öt kerülete és 17 vármegye képviseltette magát. Több százan vágtak bele a háromfordulós megmérettetésbe, melyen iskolánk tanulói is részt vettek egyénileg vagy párban. A gyerekeknek nem csak az idegen nyelvi tudásukra volt szükségük, hanem kreativitásukra és szorgalmukra is a különféle rejtvények, szókeresők, képeslapírás és egyéb feladatok megoldása során. A versengés három kategóriában zajlott (3-4. osztály, 5-6. osztály, 7-8. osztály), melyekben az első három helyezést díjazták, de mivel a verseny szoros volt, a IV. és V. helyezettek nevét is közzé tették (1-2 ponttal maradtak csak le a dobogóról).

A következő eredmények születtek:

3-4. osztály:

I. helyezett:
Peltekian Gréta – Tokaji Veronika  4.a
IV. helyezett:
Iklódi Anna – Balogh Eszter Zsuzsanna  4.b
V. helyezettek:
Rácz Hanka – Leiter Boglárka 4. b
Deák Villő Boróka – Boldizsár Kitti  4.a
Berényi Enikő – Nemes Anna  4.b

5-6. osztály:

I. helyezett: László Anna  6.b

7-8. osztály:

III. helyezett: Madar-Kiss Zselyke  7.b

Gratulálunk minden versenyzőnek!