Tájékoztatás a 2023. évi téli gyermekfelügyeletről

Aktuális Hírek

Tisztelt Szülők!

Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata a debreceni lakóhelyű általános iskolás gyermekek téli szünidei felügyeletét Debrecen Megyei Jogú Város Család- és Gyermekjóléti Központja szervezésében 2023. december 22-től 2024. január 5-ig biztosítja a Debreceni Vörösmarty Mihály Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában (4031 Debrecen, Angyalföld tér 4.).

A téli szünidei gyermekfelügyelet rendelkezésre áll az egyházi és civil szervezetek által fenntartott általános iskolák –debreceni lakóhellyel rendelkező- tanulói számára is.

A szülők a kérelmeket a www.debrecenicsaladsegito.hu weboldalon, a szünidei gyermekfelügyelet menüpontban tudják benyújtani 2023. december 4. 8.00 óra és december 11. 12.00 óra között.