PUF iskolai csapatvetélkedő

Aktuális Hírek

Tartalmasan és mozgalmasan telt a június 4-i délután iskolánk 5. évfolyamosai számára, hiszen iskolai csapatvetélkedőn vehettek részt. Közösen és játékosan dolgozták fel Molnár Ferenc A Pál utcai fiúk c. világsikerű regényét. Ott voltak A Pál Utcai Lányok, A Füvészkerti Lányok, A Péterfia Utcai Lányok, a Mi Vagyunk A Grund!!! csapata, s persze nem maradtak otthon a Vörösingesek sem. Szebbnél szebb lapbookok készültek, totóztak, kirakóztak, kreatívkodtak.  Köztük járt Rácz tanár úr is, amikor dramatizálták a Gittegylet leleplezését a jelenet előadásával. A villámkérdések egyre szorosabbá tették a versenyt, de a hangulat tetőfokára mégis az ügyességi feladatok közben ért, amikor üveggolyóztak, kislabdát dobtak és „farakásra”másztak.
Az élmények mellé sok nyeremény is társult, így mindenki elégedetten térhetett haza.

Gratulálunk minden résztvevőnek!

1.helyezett: A Füvészkerti Lányok (5.a)
Boldizsár Kitti, Deák Villő Boróka, Péter Anna, Tokaji Veronika, Tóth Jázmin

2. helyezett: Mi Vagyunk A Grund!!! (5.b)
Berényi Enikő, Fülöp Csenge, Leiter Boglárka, Nemes Anna, Rácz Hanka, Szakadáti Szófia Szonja

3. helyezett: A Pál Utcai Lányok (5.b)
Biró Csilla, Demeter Lujza, Hofgárt Anna Róza, Jenei Sára, Miklósi Veronika, Sajtos Janka

4. helyezett: A Péterfia Utcai Lányok (5.a)
Duczár Kincső, Makray Dorka, Peltekian Gréta, Szimicakisz Liza, Vígh Janka Uzonka

5. helyezett: Vörösingesek (5.b)
Kovács Sámuel, Nagy Gergely, Lakatos Benett, Szabados Zalán

Különdíjak.
A legszebb lapbook: A Péterfia Utcai Lányok (5.a)
A legjobb dramatizált jelenet: Mi Vagyunk A Grund!!! (5.b)

FUVESZKERT

kép 1 / 10