Föld napja online verseny 7.-8. évfolyam

Hírek

„Egy nap a holnapért, a klímáért!” Létünk alapja az élővilág változatosságának megőrzése. Sebezhetőségünkre figyelmeztetett a koronavírussal a természet.A FÖLD NAPJA MA MÁR A VILÁG LEGNAGYOBB KÖRNYEZETI ESEMÉNYE. TÖBB MINT EGYMILLIÁRD EMBER CSELEKSZIK EGY IDŐBEN 192 ORSZÁGBAN.Ebből az alkalomból online versenyt hirdettünk, mely versenyzési lehetőséget, sok-sok érdekességet nyújtott a természettudományos tantárgyak iránt érdeklődő, és napjaink környezetvédelmi problémái iránt fogékony tanulók számára.15 fő nevezett a versenyre, ahol változatos és kreatív feladatokat oldottak meg. Minden résztvevőt szeretnénk megdicsérni. A legjobbak:8. osztály1. helyezés Halinda Viola 8.b2. helyezés Gaál Sarolta 8.a3. helyezés Wolf Nikolett 8.a 7.osztály1. helyezés Kálmán Eszter 7.b2. helyezés Szekeres Blanka 7.a.3. helyezés Zakar Gréta 7.b Gratulálunk a szép eredményekhez!

Vélemény, hozzászólás?