Kis-Neumann Regionális Informatika Verseny

Aktuális Hírek

A kisvárdai Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, valamint a  Kis-Neumann Informatikai Csoport az idei tanévben is megrendezte a Kis-Neumann Regionális Informatika Versenyt, általános és középiskolai tanulók részére.

A koronavírus járványra való tekintettel az idei versenyt online módon szervezték meg, tehát minden versenyző interneten keresztül, elektronikus tanulmányi rendszeren vett részt a versenyen, ahol feladatként mindennapi problémákat kellett megoldani a szoftverek hatékony felhasználásával.

Iskolánkat három 7. b osztályos tanuló képviselte ezen az eseményen: Karasszon Ábel, Virányi András és Wágner Ferenc. Mindhárman eredményesen helyt álltak. Közülük ketten az online eredményhirdetésre is meghívást kaptak, ahol örömmel hallottuk, hogy Andris 4. helyezést ért el és Feri a dobogó harmadik fokára „állhatott”!

Teljesítményükhöz gratulálunk!