ISKOLANYITÁS

Aktuális Hírek

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

A jelenlegi járványügyi szabályozások értelmében a köznevelési intézmények 2021. április 19-én újra kinyitják kapuikat.

Iskolánk készül a jelenléti oktatásra, melyhez megköveteljük a járványügyi készenlét idejére alkalmazott intézményi protokoll elemeinek maradéktalan betartását.

Sokan kérdezték az elmúlt napokban, hogy szabad-e engedni a gyerekeket a jelenleg is fennálló és nem megnyugtató járványhelyzetben iskolába.

A hivatalos álláspont a következő:

A 20/2012-es EMMI rendelet 51-es paragrafus (2) c) pontja alapján a szülő dönthet úgy, hogy a járványhelyzetre tekintettel (mint alapos indok) nem viszi iskolába/óvodába a gyermekét és az emiatti hiányzást igazoltnak kell tekinteni.

Kérem, hogy aki nem szeretné közösségbe hozni gyermekét, és biztosítani tudja felügyeletét, támogatni otthoni tanulását, írásban (e-mail) jelezze az osztályfőnöknek. Számukra a Google Classroomban kiküldjük a tananyagot.

Együttműködésüket köszönöm.

Mindenkinek jó egészséget kívánok.

Baranyai Éva
igazgató