English Plus angol levelezőverseny

Aktuális Hírek

Lezárult a 2021/2022-es országos ENGLISH PLUS levelezőverseny, melyen az összes megye és 13 budapesti kerület képviseltette magát. Több, mint ezren vágtak bele a háromfordulós megmérettetésbe, melyen iskolánk tanulói is részt vettek. A gyerekeknek nem csak az idegen nyelvi tudásukra volt szükségük, hanem kreativitásukra és szorgalmukra is a különféle rejtvények, szókeresők, versírás és egyéb feladatok megoldása során. A versengés két kategóriában zajlott: Kids (3-4-5. osztály) és Junior (6-7-8. osztály), melyekben az első öt helyezést díjazták. A következő eredmények születtek:

Kids kategóriában:

I. helyezett Vaskó Máté 4.b

III. helyezett Páll Áron 4.a

IV. helyezett László Anna 5.b

Junior kategóriában:

I. helyezett Tokaji Fruzsina 6.b

Gratulálunk minden versenyzőnek!