Kirándulás a Mátrába

Aktuális Hírek

2021. szeptember 14.-én tanulmányi kirándulást szerveztek a tanító nénik a Mátrába. A gyülekező 6:45 perckor az iskola portáján történt. Ezután a buszra nagy örömmel szálltunk fel.

Néhány óra múlva megérkeztünk Parádfürdőre, ahol egy kedves túravezető lány fogadott minket. Érdekességeket, fontos információkat mesélt az erdőről és az állatokról. A túra végén megérkeztünk az Ilona-vízeséshez, ahol piknikeztünk és elkészült az első közös fotó. A következő úticélunk Magyarország legmagasabb pontja, a Kékestető volt, ahol vidáman játszottunk, hemperegtünk a fűben. Kellemesen telt a délutánunk.

Kora este érkeztünk meg Debrecenbe, ahol a szüleink már izgatottan vártak minket. A hosszas élménybeszámoló után, álmosan feküdtünk le. Remélem máskor is lesz ilyen szuper, élménydús kirándulásunk!

4.a. 4.b.