Farsang 2022

Aktuális Hírek

„A jelmezbálban az a legjobb, hogy az ember kibújhatik a saját bőréből, hogy más lehet, tökéletesen más, mint aki a valóságban.”  (Szabó Magda)

Az idei tanévben a járványhelyzethez alkalmazkodva osztálytermi keretek között rendeztük meg a farsangot. Egy pár óra erejéig mi is  – mindannyian –  egy kicsit kibújhattunk a bőrünkből, s elfeledtünk minden nehézséget. Nemcsak az elsősök, hanem a végzős diákok is ötletes jelmezekkel lepték meg egymást. Nagy volt az öröm, amikor sikerült egy-egy vetélkedőn pontot, pontokat, esetleg jutalomfalatokat szerezni. Ezen a napon jutott idő arra is, hogy bújócskázzunk, társasozzunk, viccelődjünk. A sportolási lehetőségeket is kihasználva egyesek labdák pattogtatásával csaptak zajt maguk és mások körül, hogy elűzzék a telet. Bár eredményhirdetés nem volt, a nap végén mindenki győztesnek érezhette magát.