Országos 6. a KisRefi csapata

Aktuális Hírek

Mozgalmas hétvége áll III. korcsoportos fiú kézilabda csapatunk mögött, hiszen nem csak Békéscsabán kellett megmutatni legjobb tudásukat az országos döntőben, hanem néptáncban is.

330 csapat indult a 2021-2022-es tanév III. korcsoportos fiú kézilabda Diákolimpia küzdelmeiben, melyben iskolánk csapata szépen vette az akadályokat, eljutva egészen az országos döntőig, ahol már csak 8-an küzdhettek a legjobb helyezésekért. Sándor László és Szikszay Csaba fiai a négy napos hétvégi eseményen az előkelő 6. helyezést érték el.

A kézilabda mellett Laczkó Botondnak Szarvason is meg kellett mutatni legjobb tudását néptáncban, tehát folyamatos utazás közepette kellett teljesítenie két fronton is. Nagyszerűen sikerült, az ország legjobb szólótáncosának választották.

Hatalmas gratuláció mindenkinek!

kezi1

kép 1 / 8