Felsős sportnap 2022

Aktuális Hírek

A 7-8. évfolyam élménydús napot töltött a Nyiradonyhoz közeli TB-Ranchon.
Kerékpárral vágtunk neki az útnak.
Érkezésünk után szekerezni mentünk, aztán a „tanya olimpia” következett.
Az első szám a talicskatoló verseny volt.
Szlalomozva, néha kicsit dülöngélve, hangos nevetések közepette tologattuk egymást és a nagy igyekezet hevében volt, aki a földön kötött ki.
Ezután szalmabála görgetés és szekérhúzó verseny következett. A sportolás közben alaposan megéheztünk, így jó étvággyal vetettük rá magunkat a finom, helyben készült hamburgerre és sültkrumplira. Kis pihenés után újult erővel szálltunk biciklire és vágtunk neki a hazafelé vezető útnak. Fáradtan, de sok élménnyel gazdagodva tértünk haza.
Szabó Réka Mandula 7. a

Kis felsőseink, az ötödik évfolyamosok a Botanikus kertbe látogattak, majd a sportpályákat vették birtokba.
A hatodikosok kerékpárral indultak a Zeleméri templomromhoz, majd a Józsa Grundon mindenki kedvére választhatott a bőséges sportolási lehetőség közül. A fiúk kifogyhatatlan energiával rúgták a focit a műfüves pályákon, volt lehetőség strandröplabdázni, kondiparkozni, pingpongozni, csocsózni, tollaslabdázni, társasjátékozni.