Tájékoztató

Aktuális Hírek

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket a 2023/24-es tanév 1. félévi térítési díjairól:

  Étkezés fajtájaNyersanyagnorma (bruttó Ft) A SZÜLŐ CSAK EZT FIZETI!Rezsi (bruttó Ft) AZ INTÉZMÉNY FIZETI.Összesen
alsó tagozat (tízórai, ebéd, uzsonna)9684941462
felső tagozat (ebéd)8204311251

Az előző évek és a jelenlegi tanév tapasztalatai alapján a megbetegedések számához képest csak nagyon kevesen mondják le gyermekük étkezését. 

A térítési díj a le nem mondott napokra is  kiszámlázásra kerül. A fenti táblázat mutatja, hogy a le nem jelentett hiányzás felesleges kiadást jelent nem csak a családok, de az iskola költségvetésére nézve is.

Azzal a kéréssel fordulunk Önökhöz, hogy gyermekük hiányzása esetén a megadott ímélcímen (etkezes.drkai@reformatus.hu) feltétlenül jelezzék az étkezés lemondását, hogy senkinek se kelljen fölösleges terhet vállalnia.

Együttműködésüket köszönjük!

Baranyai Éva
igazgató