Tanulmányi kirándulás Kiskőrösön

Aktuális Hírek

Október 21-én a 6. évfolyam tanulmányi kiránduláson járt Kiskőrösön. Elsők között tekinthettük meg a Petőfi Sándor születésének 200. éve alkalmából megnyitott jubileumi programsorozat kiállításait, rendezvényeit. Jártunk a Szülőházban, az Emlékmúzeum csodálatos kiállításán, 3D-s feldolgozásban eleveníthettük fel a költő, forradalmár életének izgalmas állomásait a Luther téren. Amikor elfáradtunk, QR kóddal ellátott verspadokon pihenhettünk meg, s készülhettünk a János Vitéz Látogatóközpont interaktív kiállítására. A lányok boldogan fotózkodtak Szendrey Júlia szobránál. A szerencsések pedig hazaindulás előtt még egy kis süteményt is elfogyaszthattak a kisváros egyik bájos cukrászdájában. Köszönjük a kiskőrösiek vendégszeretetét, melyet ismét megtapasztalhattunk.