Tantárgyi

Szakkörök

Angol szakkör

Angol szakkörön a kiemelkedő tanulmányi eredményt elérő felső tagozatos tanulók vehetnek részt.
Az 5-6. évfolyamos tanulókkal a Junior nyelvvizsgára készülünk.
A felsőbb osztályokkal alapfokú állami nyelvvizsgára felkészítő feladatokat oldunk meg.
A megmérettetésekre várhatóan 6. és 8. évfolyam végén kerülhet sor. Az idegen nyelv fontosságának hangsúlyozása mellett célunk a kötetlen, szórakozva történő tanulás lehetőségének biztosítása, valamint a vizsgahelyzet megismertetése a tanulókkal.
A lehető legnagyobb fejlődés elérésére törekszünk a következő kínai közmondást szem előtt tartva:
“A tanítók csak az ajtót nyitják ki, belépned neked kell.”

Matematika szakkör

Iskolánkban több éve működik matematika szakkör. Azok az érdeklődő gyerekek lehetnek a tagjai, akik szeretik a matematikát, és szeretnek gondolkodni. Érdekes, fejtörő feladatokat oldunk meg és készülünk a különböző matematikai versenyekre.
Mottónk:
„Az ember csak azt érti meg, amire maga jön rá, amit készen kap anélkül, hogy lélekben megdolgozna érte az egyik fülén be, a másikon ki.”